Güvenlik Kuralları


İçerisinde bulunduğunuz https://www.magazabox.com 128 bit (Rapid SSL) SSL sertifikası ile korunmaktadır. Güvenli bir şekilde ödeme yapmak istiyorsanız, özellikle kredi kartı ile ödeme yaptığınız sayfalarda yukarıda belirtilen alan adının içerisinde olduğunuzdan ve internet tarayıcınızın sağ alt köşesindeki güvenli alanda olduğunuzu belirten kilit işaretinin bulunduğundan emin olunuz.

 

İptal ve İade Şartları


Satın aldığınız bir ürünü 5 iş günü içerisinde iptal ederek ödediğiniz ücretin tamamını geri alabilirsiniz. Ürün iptali için bize bilgi@magazabox.com üzerinden yada 0262 323 68 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz...

 

Gizlilik


Bu sayfada yer alan gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

 

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar ?


Gizlilik ilkeleri magazabox.com adresi ile başlayan tüm bölümlerde geçerlidir. Müşteriye ait kişisel bilgiler kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ile satın almak istediğiniz ürünün ödemesi banka tarafından sağlanan sanal pos ile yapılacaktır. Kişisel bilgileriniz tarafımızca saklanmakta fakat kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle sistemlerimizde tutulmamaktadır. Bu nedenle daha sonra yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden belirtmeniz gerekmektedir.

 

Magazabox.com Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklar ?


magazabox.com sitesinden yapacağınız alışveriş sırasında Ad Soyad ve Teslimat bilgileriniz tarafımızca saklanmakta ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sadece satış işlemi için kullanılmakta ve saklanmamaktadır.

Magazabox.com bir kodpark hizmetidir.


Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi / Teknopark
Vatan Caddesi No:83/B36
Yeniköy - Kocaeli
323 68 21
bilgi@magazabox.com

 


Son Güncellemeler

15.11.2019              - Tüm Güncellemeler

Duyurular

15.11.2019                         - Tüm Duyurular

Son Eklenen Referanslar

MagazaBox E-Ticaret Paketleri